P.P.H. MALCER s.c.
Zacharzyn 29
64-800 Chodzież
sklep@malcer-porcelana.pl
+48 672 845 285
607-00-37-218
Koszyk jest pusty...
MALCER Porcelana
PFP marka Chodzież
PFP marka Ćmielów
...dla gastronomii
Popularne kolekcje

O firmie

P.P.H. MALCER s.c. to firma z tradycją, wspartą wieloletnim doświadczeniem w zakresie zdobienia porcelany wysokiej klasy. Nasze wyroby to szeroko uznawana polska porcelana, która zdobyła renomę dzięki niepowtarzalnej stylistyce i oryginalnemu wzornictwu. Szeroka gama dekoracji, jaką odznacza się porcelana "ĆMIELÓW" i "CHODZIEŻ", spełnia wymagania tych, którzy upodobali sobie klasyczne kształty, jak i tych, których porywa nowoczesna forma polskiej porcelany stołowej.

PORCELANA STOŁOWA to nieporowata, krystaliczna masa, wypalana w wysokiej temperaturze (jednokrotny lub podwójny wypał). Ojczyzną porcelany są Chiny, gdzie od VII wieku, z połączenia trzech minerałów kaolinu, kwarcu i skalenia powstały pierwsze porcelanowe naczynia.

Porcelana stołowa może być zdobiona w różny sposób, począwszy od ręcznych zdobień malarskich z wykorzystaniem płynnego złota i platyny do skomplikowanych zdobień kalkowych. Porcelana stołowa może być także zróżnicowana pod kątem kolorystyki. Polska porcelana występuje w odcieniach kremowym, białym, błękitno-białym, szarym czy kremowo-białym. MALCER PORCELANA oferuje wysokiej jakości śnieżnobiałą porcelanę produkowaną z najlepszych surowców przez polskie zakłady.

Wiodącym dostawcą białej porcelany, jako podstawy do dalszej produkcji w naszym zakładzie są Polskie Fabryki Porcelany ĆMIELÓW i CHODZIEŻ S.A. co jest wystarczającą gwarancją wysokiej jakości towarów oferowanych przez MALCER PORCELANA.

W ofercie znajdują się zarówno dekoracje naszkliwne /temp. wypału do 900°C/, jak i nadające się do zmywarek i kuchenek mikrofalowych (wykonane bez złota czy platyny). Nasze wyroby powstają w oparciu o ręczny proces zdobienia. W procesie produkcji polska porcelana poddawana jest ręcznym zdobieniom, o czym świadczyć mogą występujące różnice w grubości i nieregularności linii wykonanych na elementach dekoracji. Jest to niezbity dowód niepowtarzalności każdego elementu.

Doskonale wykwalifikowana kadra, otwartość na nowoczesne technologie przy jednoczesnym korzystaniu z tradycyjnego wzornictwa i dorobku ceramiki chodzieskiej, sprawiają, że polska porcelana marki MALCER PORCELANA to gwarancja fachowej obsługi klienta i wysokiej jakości produktów.

Drodzy Klienci!

Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim nas obdarzacie, kupując produkty oferowane w kolekcji MALCER PORCELANA.
Mamy nadzieję, że nasze wyroby spotkają się z Państwa uznaniem i dadzą wiele radości, będąc ozdobą rodzinnych uroczystości i towarzyszem na każdy dzień.

POLECAMY:

Serwis do kawy 1/3 Twoje Imię ASTRA

PROMOCJE:
losowo wybrany produkt

Półmisek owalny 33 Tulipan ETA WYPRZEDAŻ - 30%

SZYBKI KONTAKT:


P.P.H. MALCER s.c.
K. R. T. Bonusiewicz
64-800 Chodzież
Zacharzyn 29

 660 559 498
 handel@malcer-porcelana.pl